Bądź Najlepszą Wersją Siebie” czyli trening skutecznej komunikacji

wg metody dr. Thomasa Gordona

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkolenia z zakresu rozwoju osobistego pod hasłem „Bądź najlepszą wersją siebie”. Każdego dnia dążymy do osiągnięcia sukcesu nie tylko w życiu zawodowym, ale także osobistym. Powodzenie na uczelni, w pracy czy udane relacje w gronie rodzinnym determinują poczucie spełnienia, satysfakcji i szczęścia.

Nie od dziś wiadomo, że sukces w relacjach z ludźmi zależy przede wszystkim od naszego osobistego doń stosunku. Już sam sposób w jaki komunikujemy swoje prośby bądź żądania w dużej mierze zależy od ich spełnienia…

Zdolność do komunikacji nastawionej na obopólne zaspokojenie potrzeb jest kluczem do osiągnięcia sukcesu.

Szkolenie „Bądź najlepszą wersją siebie” odkryje przed Państwem niezwykle innowacyjne metody skutecznej komunikacji i rozwiązywania konfliktów tzw. „metodą bez przegranych”, a przede wszystkim pozwoli otworzyć się na ludzi i wskaże sposoby na uzdrowienie relacji z nimi.

Termin: 20,21.01 oraz 27, 28.01 2018 r.

I  spotkanie 20.01.2018 (sobota)  w godz. 10:00 – 16:30

II spotkanie 21.01.2018 (niedziela)  w godz. 10:00 – 16:30

III spotkanie 27.01.2018 (sobota ) w godz. 10:00 – 16:30

IV spotkanie 28.01.2018 (niedziela)  w godz. 10:00 – 16:30

Miejsce: MYSŁOWICE

Warsztaty „Bądź najlepszą wersją siebie”(BNWS) pokazują, jak kształtować własne życie tak, by powoli stawało się takim, o jakim marzysz. Dzięki tym warsztatom dowiesz się, w jaki sposób otwarcie się komunikować, kontrolować swoje emocje, radzić sobie ze stresem i lękiem, a przede wszystkim – jak otworzyć się na ludzi, by stworzyć udane związki, a jeśli zajdzie konieczność uzdrowić relacje z nimi. Z pewnością to wiesz, ale BNWS przypomni Ci, że jakość relacji w których jesteś, w znaczący sposób wpływa na Twoje zdrowie, szczęście, chęć pomocy innym i satysfakcję z życia.

Szkolenie opiera się na popularnej metodzie doktora Thomasa Gordona, nieżyjącego już amerykańskiego psychologa, psychoterapeuty i doradcy rodzinnego. Metoda ta jest stosowana w blisko 50  krajach od 55 lat! Uczy skutecznej komunikacji, budowania pozytywnych relacji międzyludzkich i rozwiązywania konfliktów metodą bez przegranych.

Zajęcia poprowadzi Piotr Kruczkowski – psycholog, pedagog. Master Resident Trainer programów metody Gordona (TSR, TSN, TSK, BNWS) i autoryzowany reprezentant Gordon Training International w Polsce. Współzałożyciel Polskiego Centrum Edukacji Gordona w Polsce.

Każdy uczestnik BNWS otrzymuje osobiste materiały: Zeszyt ćwiczeń, książka Lindy Adams „Bądź najlepszą wersją siebie” wyd. GWP, która została przetłumaczona na 13 języków, kredo dr. Thomasa Gordona, dyplom.

Twórcą programu rozwoju osobistego Be Your Best („Bądź Najlepszą Wersją Siebie”) jest Linda Adams, obecnie prezes Gordon Training Inernational, z wykształcenia socjolog, prywatnie żona zmarłego Thomasa Gordona.

NA KURACH BNWS UCZESTNICY ROZWIJAJĄ UMIEJĘTNOŚCI:

• Rozpoznawania i określania własnych potrzeb i pragnień
  • Samoakceptacji
  • Świadomości własnych zasobów
  • Stwarzania udanych związków w oparciu o wartość i znaczenie otwartej komunikacji
  • Zapobiegania konfliktom
  • Jasnego mówienia „nie” , bez poczucia winy
  • Skutecznej konfrontacji
  • Radzenia sobie z niepokojem
  • Pokonywania lęku
  • Rozwiązywania konfliktów
  • Rozwiązywania kolizji wartości
  • Skutecznego pomagania
  • Planowania i wspieranie osobistej skuteczności

Dodatkowe informacje i zapisy:

Telefoniczne pod numerem: 32  772 37 80

za pośrednictwem poczty elektronicznej: biuro@jckziu.edu.pl

Wszystkie prawa dotyczące metody Gordona podlegają prawu autorskiemu i są zastrzeżone przez Gordon Training International. Polskie Centrum Edukacji Gordona jest wyłącznym dysponentem praw do korzystania z marki i dorobku materiałów dotyczących metody dr. Thomasa Gordona na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz oficjalnym Autoryzowanym Reprezentantem Gordon Training International w Polsce.
Programy i materiały są prawnie zastrzeżone i nie wolno żadnych ich części reprodukować i przekazywać w żadnej postaci ani za pomocą jakichkolwiek środków elektronicznych czy mechanicznych włącznie z fotokopiowaniem i nagrywaniem, ani za pomocą innego systemu pozyskiwania i odtwarzania informacji. Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631).