Zapraszam na indywidualne konsultacje psychologiczne i doradztwo dla rodziców i ich dzieci w każdym wieku. Oczywiste jest, że jako rodzice przeżywacie Państwo różne chwile wynikające z trudów wychowania. Bywa, że jesteście zadowoleni i szczęśliwi, ale także sfrustrowani i bezradni wobec zachowania własnych pociech. Konsultacje są formą spotkania podczas którego diagnozuję trudności i pomagam uporać się z problemami wychowawczymi. Dostarczam rodzicom wiedzy i wskazówek na tematy wychowawcze. Zwracam uwagę na sposób porozumiewania się z dzieckiem, słuchania jego potrzeb i rozwiązywania konfliktów, sposobów motywowania do działania, nauki, kończenia powierzonych zadań, samodzielności, słuchania poleceń, itp. Jeśli istnieje konieczność spotkania się nie tylko z rodzicem (rodzicami) ale i z dzieckiem, zwykle w zależności od wieku dziecka zapraszam na pierwsze spotkanie samych rodziców.

– psychoterapia i konsultacje psychologiczne dla dorosłych
– psychoterapia i konsultacje psychologiczne dla dzieci i młodzieży
– terapia niepowodzeń szkolnych, kryzysów wieku rozwojowego i zachowania
– systemowa terapia rodzinna
– terapia par i małżeństw
– konsultacje i doradztwo dla rodziców
– mediacje rodzinne, partnerskie

Violetta Kruczkowska – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta systemowy

Koszt:
– za wizytę 60 minut – 100 zł
– za wizytę 90 minut – 150 zł.

Dodatkowe informacje oraz zapisy:

biuro@jckziu.edu.pl