Złość to jedno z podstawowych uczuć jednak należy do emocji. Choć niektórzy twierdzą, że złość piękności szkodzi trzeba mieć na względzie, że faktycznie najbardziej nielubianychzłość jest dobrą emocją. Nie powinno się jej tłumić, ani poddawać się jej zupełnie. Jeśli będziemy potrafili ją zrozumieć, będzie naszym sprzymierzeńcem w budowaniu relacji z innymi ludźmi, naszymi najbliższymi, a w szczególności z naszymi dziećmi.

Po warsztacie

Podczas warsztatów dowiesz się jak ważna jest złość, jakie ma znaczenie dla naszego życia i że nie warto jej ani unikać ani jej ulegać. Poznasz fizyczne sygnały złości, a następnie podczas ćwiczeń będzie można praktycznie wykorzystać zdobytą wiedzę, w szczególności w zakresie radzenia sobie ze złością.

Adresaci warsztatu

• Rodzice
  • Przyszli rodzice
  • Dziadkowie
  • Opiekunowie prawni dzieci
  • Osoby opiekujące się i pracujące z dziećmi
  • Wolontariusze i osoby pragnące podjąć wolontariat w zakresie opieki nad dziećmi

Zarys podstaw programowych

• Oswojenie z uczuciem złości i innymi trudnymi uczuciami w kontakcie rodzica z dzieckiem
  • Poznanie funkcji złości
  • Poznanie sposobów radzenia sobie ze złością

Czas trwania: 12 h, 2 dni

Termin: piątek 18.10.2019 godz. 16:00 – 19:30, sobota 19.10.2019 godz. 8:30-15:30

Prowadzący: Tomasz Bukalski – ekonomista, trener wewnętrzny w organizacji publicznej zatrudniającej ponad 1000 osób, uczestnik wielu szkoleń nt. edukacji i wychowania dzieci, ojciec trójki dzieci. Przeprowadził ponad 200 h szkoleń i warsztatów metodami aktywnymi, absolwent Szkoły Trenerów Meritum.

Cena regularna: 280zł/osoba

OFERTA SPECJALNA

Udział obojga Rodziców/Opiekunów 360zł / 560zł

Udział jednej osoby 190zł / 280zł

Rabaty:

• Karta Dużej Rodziny 10%
  • Małżeństwa/Pary (dwie osoby) 30%
  • Rodzice dzieci z Żłobka i Przedszkola ZIARNO udział obojga Rodziców/Opiekunów 40%
  • Rodzice dzieci z Żłobka i Przedszkola ZIARNO udział jednej osoby 30%
  • Dominikańskie Duszpasterstwo Rodzin udział obojga Rodziców/Opiekunów 40%
  • Dominikańskie Duszpasterstwo Rodzin udział jednej osoby 30%
  • Stały klient (osoba, która uczestniczyła i ukończyła dwa szkolenia i więcej w Jezuickim Centrum) 10%

Miejsce: Jezuickie Centrum Kształcenia, ul. Powstańców 19, Mysłowice.

Wymagania/Warunki przystąpienia:

• Rejestracja telefoniczna Tel. 32 772 37 80, 32 772 37 85
  • Zgłoszenie na poniższym formularzu

Formularz zgłoszeniowy – Złość a komunikacja z dzieckiem

• Wpłata na konto zaliczki w wysokości 20% ceny warsztatu w terminie do trzech dni roboczych od momentu zapisu na listę. W razie rezygnacji wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi.
  • Na tydzień przed planowanym rozpoczęciem warsztatu wpłata na konto pozostałej części opłaty (pomniejszona o wartość zaliczki)

Uzyskany dokument: Certyfikat JCKZiU potwierdzający uczestnictwo na warsztacie.

Na czas warsztatu zapewniamy dobrą kawę oraz zdrowe przekąski jeśli w trakcie picia ciepłego napoju ktoś lubi coś dodatkowo przegryźć.

Z-A-P-R-A-S-Z-A-M-Y

Zapisy ruszyły !!! Liczba miejsc ograniczona !!!