Serdecznie zapraszamy na pierwszą konferencję z cyklu spotkań o Małżeństwie i Rodzinie prowadzone przez dr Wandę Półtawską!

Tematem spotkania jest Odpowiedzialność za los Małżeństwa i Rodzicielstwa w oparciu o nauki Kościoła.

 

Każdy uczestnik otrzyma List św. Jana Pawła II kierowany do rodzin, oraz będzie miał niecodzienna możliwość nabycia książek autorstwa Wandy Półtawskiej.

 

Termin: 24.02.2018 o godz. 15:00 w Auli Kardynała Augusta Hlonda przy ul. Powstańców 19 w Mysłowicach.

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny!

biuro@jckziu.edu.pl

tel: 32 772 37 80

 

Aktualności

Pierwsza pomoc przedmedyczna w stanach zagrożenia życia

Pierwsza pomoc jest to zespół czynności wykonywanych w razie wypadku, urazu lub nagłego ataku choroby wykonywanych przez osoby znajdujące się na miejscu zdarzenia. Jej głównym celem jest ochrona życia i (…)

Czytaj więcej

Udział Opiekuna medycznego w leczeniu farmakologicznym osoby chorej i niesamodzielnej

Udział w szkoleniu umożliwi opiekunom medycznym i opiekunom osób chorych i niesamodzielnych oraz słuchaczom II semestru kształcącym się w zawodzie opiekun medyczny uzupełnienie zakresu wiadomości i (…)

Czytaj więcej

Zadania Opiekuna w wykonywaniu świadczeń u pacjenta z cukrzycą

Zadania opiekuna w wykonywaniu świadczeń u chorego z cukrzycą Cukrzyca to choroba interdyscyplinarna powodująca wiele poważnych powikłań. Długotrwałe utrzymywanie się stanu hiperglikemii (…)

Czytaj więcej

Praca z Seniorami oparta na metodzie Marii Montessori

Kto jest obsługiwany, a nie wspomagany, jest w pewien sposób ograniczony w swojej niezależności. Dla godności ludzkiej pojęcie to jest fundamentalne: Nie chcę być obsługiwany, ponieważ nie jestem (…)

Czytaj więcej